عضویت
شبکه اجتماعی تانگو شما را یاری می‌کند تا با کسانی که در زندگی‌تان هستند، همیشه نزدیک باشید.
Cannot connect to the database:
مقدمهدرباره تانگو

شبکه اجتماعی تانگو با هدف ایجاد یک شبکه‌ی اجتماعی ِ سالم فعالیت خود را آغاز کرده و آماده‌ی سرویس دهی به کاربران ِ شبکه می‌باشد. کاربران می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 20000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های شبکه اجتماعی تانگو را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی تانگو توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است!


نظر به اينكه شبكه های اجتماعی در سطح دنيا بطور روزافزون در حال گسترش می باشند و از طرفی كمبود يك شبكه اجتماعی داخلی و مدرن به خوبی احساس می شود به اين نتيجه رسيديم كه اكنون زمان آن فرا رسيده است تا به دنبال طراحی يك شبكه اجتماعی بومی باشيم تا در اين شبكه % خود را با ساير كاربران به اشتراک بگذارند و از نظرهای آنها مطلع شوند.
گفتگوی آنلاين :

دوستان در شبكه اجتماعی تانگو می توانند به صورت چت آنلاين با يكديگر به گفتگو بپردازند و يا با ايجاد گروه های دوستی به صورت همزمان و آنلاين با چندين نفر (حداكثر 30 نفر) گفتگو كنند.

بعد از ثبت نام در شبکه اجتماعی تانگو ، ابتدا مشخصات کاربری خود را که شامل اطلاعات فردی همچون نام، تاریخ تولد، ایمیل و شناسه‌ی شما در دیگر سرویس‌ها میباشد را کامل نموده و سپس با انتخاب و آپلود که میتواند تصویر ِ شما باشد، مشخصات خود را کامل کرده و در سایر قسمتها به شخصی‌سازی های مورد نظر بپردازید.

دانلود آخرین ورژن نرم افزار تانگو برای گوشی اندروید

دانلود آخرین ورژن برنامه تانگو برای موبایل - تلفن همراه اندروید

دانلود آخرین ورژن نرم افزار شبیه ساز اندروید برای ویندوز - کامپیوتر

ما همواره از پیشنهادات ، ایده ها و انتقادات شما استقبال می کنیم .ارتباط و تماس با مدیر شبکه اجتماعی تانگو :

مدیریت : مرتضی آرین مهر

تماس با ما : 09350671158


سامانه پیام کوتاه : 5000221030